Müze Sergi Salonu Sanat Galerilerinde Gergi Tavan Uygulamaları

Gergi Tavan Ürünlerinin Müze, Sergi Salonu, Sanat Galerisi gibi Hassas Alanlarda Uygulanması

 

%85 oranına kadar kusursuz bir ışık yansıması sağlayan mat ve saten kumaşlar yukarıdan yansıtmalı aydınlatma gereken ortamlarda verimli bir çözüm oluşturur.

 

gergi_tavan_salon_muze


Yüksek hasasiyet ve korunma gerektiren yoğun kırılgan sanat eserleri veya ürünlerin sergilenmesi gereken mekanlarda yapay ışığın yarattığı olumsuz UV etkilerini ve ses dalgalarının yarattığı tahribatları engellemek son derece önemlidir. İşte bu nedenle müze ve sanat galerilerinde gergi tavan kullanılması son derece ucuz, görsel ve pratik bir çözümdür.

 

_usc_gergi_tavan_barisol_barrisol


Direk ışığın yaratacağı istenmeyen yansımalar, ışık deformasyonları ve UV ışınların zararları gergi tavan ürünlerinin yüksek ışık geçirgenliği ve filtreleri sayesinde engellenirken aynı zamanda ses dalgalarının yaratacağı titreşim tahribatları da akustik etkisi sayesinde minimize edilir.

Tüm bunlarla birlikte yangın söndürme ekipmanları, havalandırma sistemleri, güvenlik ve alarm sistemleri kolaylıkla kullanılabilir.

 

barisol_barrisol_gergi_tavan_pvc


Tüm dünyada gergi tavan sistemleri, müze ve sergi salonlarında benzersiz ve davetkar bir malzeme olarak yoğun bir biçimde kullanılmaktadır.

KATALOG

USC-gergi-tavan-katalog
dis_ticaret_logo_turkey

Çamlık Mah. İkbal Cad. Mercimek Sok. Kardelen Apt. No:33B/2    Ümraniye/İstanbul 

Tel: 0-216-5403488(pbx) Fax: 0-216-5403499                      turkey@itemimpex.com