Yuzme Havuzu SPA Gergi Tavan Uygulamaları

Yüzme havuzu, SPA, Sauna ve Sağlık Merkezlerinde Gergi Tavan Uygulaması

 

Gergi tavan ürünleri özel sağlık kuruluşları, SPA, yüzme havuzu, hamam, banyo, sauna vb gibi yüksek nem ve ısı koşullarının bulunduğu ortamlarda güvenle uygulanabilir.

 

gergi_tavan_havuz_spa_1

 

Bu tip mekanlarda yaratıcı tasarımlara imkan sağlayarak diğer malzemelerin tek tip uygulanabilme dezavantajını ortadan kaldırır. Gergi tavan malzemesi hiçbir koşulda çatlamaz, dökülmez, deforme olmaz. Hijyenik yapısı sayesinde bu tip hijyenik şartlar ihtiva etmesi gereken ortamlarda güvenle uygulanabilir.

 

gergi_tavan_havuz_sauna


Yüksek nemliliğin bulunduğu ortamlarda diğer tavan malzemeleri çabucak yıpranacak ve sürekli bakım giderleri oluşturacaktır. Bakım süresince hizmet verilememesi ise gelir kaybına sebep olacaktır. Ancak gergi tavan sistemleri sayesinde bu tip yüksek nemli mekanları uzun yıllar bakım gerektirmeden koruyabilirsiniz. 100% geri dönüşümlü ürünlerimiz ayrıca çevre korumasına da olumlu bir fayda sağlamaktadır.

 

gergi_tavan_havuz_spa


Gergi tavan uygulanan alanlarda her türlü aydınlatma armatürleri, duman dedektörleri, hoparlörler, yön işaretleri ve havalandırma üniteleri gibi tavan aksesuarlarını uygulamanıza dahil edebilir ve güvenle kullanılabilirsiniz.

 

gergi_tavan_havuz_spa_2

 

gergi_tavan_havuz_spa_3

gergi_tavan_havuz_spa_4

gergi_tavan_havuz_spa_5

gergi_tavan_havuz_spa_6

KATALOG

USC-gergi-tavan-katalog
dis_ticaret_logo_turkey

Çamlık Mah. İkbal Cad. Mercimek Sok. Kardelen Apt. No:33B/2    Ümraniye/İstanbul 

Tel: 0-216-5403488(pbx) Fax: 0-216-5403499                      turkey@itemimpex.com