Fuar Standları

Gergi Tavan Ürünlerinin Fuar Standları ve Duvarlarda Uygulanması

 

Gergi tavan sistemleri geniş bir uygulama alanına sahiptir. İlk olarak tavanlar için üretilmiş olmasına rağmen, akustik , görsel ve esnek yapısı sayesinde duvarlar ve bölme panelleri de uygulanma alanları içerisine katmıştır. Fuar standları, teşhir sistemleri için görsel ve hafif yapısı sayesinde muhteşem bir uygulama malzemesidir. Metrekare başına 200 gr dan daha az olan ağırlığı, kurulum kolaylığı ve çeşitliliği ile sergi ve fuar standı tasarımlarında inanılmaz bir esneklik ve mobilite sunmaktadır.

 

gergi-tavan-fuar-stand-2


Dijital baskı ve serigrafik baskıya uygun yapısı sayesinde istediğiniz logo, slogan ve görselleri çeşitli ışık oyunları veya efektleri ile benzersiz bir görsellikle teşhir ederken aynı zamanda da son derece hafif ve kolay taşınan, çok hızlı kurulup, çok hızlı demonte edilebilen fuar standlarına sahip olabilirsiniz.

 

gergi-tavan-fuar-stand-1


3 boyutlu tasarıma uygun olması sayesinde benzersiz şekillerde tasarımlar üretebilir, dalga efektleri yaratabilir, geometrik şekillerle standınızı görsel bir şov merkezine dönüştürebilirsiniz.

 

gergi-tavan-fuar-stand

KATALOG

USC-gergi-tavan-katalog
dis_ticaret_logo_turkey

Çamlık Mah. İkbal Cad. Mercimek Sok. Kardelen Apt. No:33B/2    Ümraniye/İstanbul 

Tel: 0-216-5403488(pbx) Fax: 0-216-5403499                      turkey@itemimpex.com