Gergi Tavan Alışveriş Merkezleri Uygulamaları

Alışveriş Merkezlerinde Gergi Tavan Uygulama Avantajları

Gergi Tavan sistemi alışveriş merkezleri içinde benzersiz şekiller,serbest dalgalı paneller ve diğer çerçeveli yapılar oluşturmak için kullanılabilir.

400 metre kare alan için tek parça halinde, daha büyük alanlarda ise gizli ekleme profilleri kullanılarak gerilebilen gergi tavan sistemleri büyük konstrüksiyon maliyetlerini minimize ediyor ve bu konstrüksiyonun binaya getireceği ekstra yükü de ortadan kaldırıyor.

Gergi Tavan Alışveriş Merkezleri gibi büyük alanlarda ortaya çıkan gürültüyü üstün akustik özellikleri sayesinde minimize ederek sesin yankılanmasını engelliyor, nezih ve sükunetli bir ortam oluşturulmasına yardımcı oluyor.


pvc-gergi-tavan-barrisol-clipso


Bakım gerektirmeyen gergi tavan sistemleri bakım maliyetlerini minimize ediyor.Sağladığı EN 13.501,1 ve eşdeğeri Euroclass B S1 D0 standartları ise yangın ve güvenlik konusundaki üstünlüklerini belgeliyor.

%80 oranında ışık yansıtan modelleri ve %95 üzerinde ışık geçiren modelleri sayesinde mekanların görselliği ve ambiyansı için gerekli olan tüm ışık şartlarını oluşturabilmenizi sağlayan gergi tavan sistemleri, kapalı mekanlarda difüze gün ışığı etkisiyle mekanda ferahlık algısı yaratıyor.

gergi_tavan_avm

 

pvc-gergi-tavan-barrisol-clipso

 

Aydınlatma armatürleri, duman dedektörleri, hoparlörler, yön işaretleri ve havalandırma üniteleri gibi tüm tavan aksesuarları gergi tavan sistemlerine dahil edilerek güvenle kullanılabilir.

pvc-gergi-tavan-barrisol-clipso

0.18mm kalınlığı ve metre kare başına 200gr dan daha az olan ağırlığı sayesinde Gergi Tavan sistemleri, tavan ağırlığından endişe edilen ortamlarda yegane çözümdür.

 

alışveriş merkezleri gergi tavan

 

Diğer tavan malzemeleri ile mukayese edildiğinde bakım gerektirmeden 20 yıl garanti sunan, hızlı ve temiz bir şekilde uygulanan, gergi tavanlar, hijyenik ve akustik yapısı sayesinde yatırım maliyetlerinizi minimize etmektedir.

 

gergi_tavan_supermarket

KATALOG

USC-gergi-tavan-katalog
dis_ticaret_logo_turkey

Çamlık Mah. İkbal Cad. Mercimek Sok. Kardelen Apt. No:33B/2    Ümraniye/İstanbul 

Tel: 0-216-5403488(pbx) Fax: 0-216-5403499                      turkey@itemimpex.com